click to enable zoom
Laen kaarti
Tulemusi ei leitud
ava kaart
Minu asukoht Täisekraan Eelmine Järgmine
Täpsem otsing
Me leidsime 0 tulemust. Kas soovid tulemused kohe kuvada?
Täpsem otsing
me leidsime 0 tulemused

Sinu otsingutulemused

Müüa kinnistu, Uueveski 5, Aegviidu

76,000 €
, ,
lisa lemmikutesse

Müüa kinnistu Aegviidus, Uueveski 5. Krundi pind 5499 m2, ehitiste alune maa 309 m2. Krundil paikneb kultuurmälestiste riiklikusse registrisse kuuluv XX sajandi arhitektuuri Harju KEK puhkemajade ühiskondlik hoone. Tegu on 24-toalise 2-korruselise endise As Tarmeli hoone materjalideks on puit ja tellis, plekk-katus. Kuna maja on lõpuni välja ehitamata, saab teha hoones muudatusi, parandusi nii väljast kui seest, näiteks on võimalik välja ehitada terrass. Hoone on väga hivitava arhidektuuriga. Hetkel hoones 5 kahekorruselist magamistuba (peretoad) ja väikesed toad. Lisaks suur kaminasaal ja saunaruumid.
Krunti läbib Jänijõgi. Jänijões on kinnistu juurde kuuluv väike saar (pikkus u 200m, laius 15meetrit), sinna saaks teha puidust silla. kuival ajal saab saarele ka ilma sillata.
Läheduses poed, Nelijärve Puhkekeskus, RMK matkarajad. Läheduses 7 järve, 500 meetri kaugusel suplusjärv, õlejäänud järved 1,5-2 km raadiuses, 2 väikest järve koos allikatega.
Hoonesse oli plaanitud tervisemaja, kus võimalik teostada tervise-uuringuid, vajadusel saaks plaani jätkata ja hoonesse muretseda vajalikud seadmed. Krundile sobiks jõe olemasolu tõttu hästi ka kalakasvatus.

Olemas hindamisakt 76,000€ peale!

Kärt Kärner
Maagia Kinnisvara
kartkarner@gmail.com

Hind: 76,000 €
  • Kinnisvara otsing

    - - - -