click to enable zoom
Laen kaarti
Tulemusi ei leitud
ava kaart
Minu asukoht Täisekraan Eelmine Järgmine
Täpsem otsing
Me leidsime 0 tulemust. Kas soovid tulemused kohe kuvada?
Täpsem otsing
me leidsime 0 tulemused

Sinu otsingutulemused

Talu, Jõgevamaa, Palupera, Saare kinnistu

45,000 €
, ,
lisa lemmikutesse
Peamaja esimesel korrusel on suur kahe uksega garaaz, garaazi abiruum, avar köök, trepiga koridor. Maja kõrvaltiivas asub endine kuivati. Praegugi veel sees töökorras kuivatitehnikat ning 12 tonni vilja mahutav kolu. Kõrvaltiib on kõrge laega, ruumikas, mahutamaks ka väiksema kombaini.
Trepi alt pääseb 100m2 keldrisse. Keldris on 4 ruumi, milles saab vabalt püsti seista. Mingisuguseid pragusid ega mõrasid, mis annaks vajumisest või pinnase liikumisest aimu, ei ole.
Trepist üles minnes pääseb teisele korrusele, kus on trepihall kena vaatega õuele, katuseaknaga magamistuba ja pööning/lakapealne, kuhu on võimalik välja ehitada veel tuba või paar.
Osa hoovil asuvastest hoonetest (kuur, soojak ja ka rasketehnika) plaanib müüja likvideerida või kaasa kolida. Kõrvalhoonetena jäävad kindlasti paigale saunamaja, kanakuudid. Saunamajal on lisaks leili-,pesu- ja eesruumile ka ruumikas esik.
Õuel asub salvkaev, mis ei kuiva ka kuumimal suvel. Kuivkäimla asub privaatselt eemal, puukuuri kõrval.  On olemas viljapuude ja marjapõõsaste aed, aiamaa. Võimalus kasvatada kanu. Puukuuri jääb kahe talve jagu kuivi küttepuid.
Ruumi on majapidamises tohutult. Vanapaar on pika elu jooksul kogunud väärika varanduse, mis ka piltidelt igal pool silma jääb. Kui kellegi virk käsi luua ja lapiga koha läikima lööb ning oma tahte järgi kohendab, saab sellest vahva elukoha.
Maagia Kinnisvara
Jõgevamaa maakler  Reelika Kodusaar tel 53001139
Riik: Estonia
Hind: 45,000 €

Võrdle kinnisvara

Sarnased kuulutused

Mereäärne kinnistu Munalaiu sadama lähedal

Müüa mereäärne kinnistu looduslikult kaunis kohas Munalaiu sadama vahetus läheduses. Kinnistul 2-korruseline palkmaja (Linnujaama ...
Müüa mereäärne kinnistu looduslikult kaunis kohas Munalaiu sadama vahetus läheduses. Kinnistul 2-korruseline palkmaja (Linnujaama peahoone), mis sobib aastaringseks kasutamiseks. Maja ...
35,000 €

Maja Narva-Jõesuu keskuses Rahu 18

Müüa looduskaunis kohas hinnatud suvitusrajoonis kaunis maja. Krundil (1133m2) paikneb 2 maja: üks suurem ...
Müüa looduskaunis kohas hinnatud suvitusrajoonis kaunis maja. Krundil (1133m2) paikneb 2 maja: üks suurem (87,1 m2) ja teine maja (35,3 ...
290,000 €

Müüa elamumaa Tartus Haavakannu

Müüa elamumaa uuselamurajoonis põlispuude vahel. Pindala 9222 m2, millest looduslik rohumaa 7213 m2, õuemaa ...
Müüa elamumaa uuselamurajoonis põlispuude vahel. Pindala 9222 m2, millest looduslik rohumaa 7213 m2, õuemaa 882 m2, muu maa 1127 m2. ...
  • Kinnisvara otsing

    - - - -