Avaleht > Kinglos 4/4 Full Size Sinine Lill Punane Roos täispuidust Viiul, Komplekt koos Ebony Liitmikud Algajatele Juhul Vibu Kampol jne.

Kinglos 4/4 Full Size Sinine Lill Punane Roos täispuidust Viiul, Komplekt koos Ebony Liitmikud Algajatele Juhul Vibu Kampol jne.

€123.00

  • Brändi Nimi: KINGLOS
  • Nägu Materjal: Kuusk
  • Mudeli Number: XC
  • Suurus: 4/4
  • Tagasi / Pool Materjali: Vaher
  • Vibu Materjal: Brasiilia Puit
  • Top Materjal: Kuusk
  • Tailpiece Materjal: Carbon Fiber
  • Fingerboard Materjal: Ebony

Müügiargumendid

Pöörake Tähelepanu: Hinnad ei ole maksu-inclusive, teid võib-olla aidata arveldus tolli ja maksma impordi eest, kui see toimus oma kohalikke kombeid. * Patenteeritud värvimine tehnoloogia asukoha ja lõikamine võrkude pigment ja puit, Kinglos muudab traditsioonilise viiulit, mitte ainult ilusamaks ja individuaalne, ja täiesti tagab tooni kvaliteet viiulid.Pinna viiul on töödeldud lakk ja kunagi kaob. * Käsitööna solid kuusk top maple taga ja külgedel, et tugevdada stabiilsust, ning nende osad ja pakub suurepärased akustilised omadused; Kvalifitseeritud algajale, õpilane viiuldaja ja ka professionaalne mängija * Ebony fingerboard, pesulõksud, lõug puhata, ja carbon fiber tailpiece 4 eemaldatav trahvi tuunerid * Komplekt Sisaldab: kerge raske vaht juhul, Brasiilia puidu vööri pleegitamata tõeline mongoolia hobusejõhv, kampol, reguleeritavad õla puhata, 2 silda, ja ekstra komplekti stringid

Kinglos - Leader-Visual-Art Viiulid

Kinglos viiul on valmistatud traditsiooniliste materjalide kuusk ja vaher viiulile, et tagada selle muusika täitmise funktsioon.Vahepeal, viimased värvimine tehnoloogia, nad väga hoida vastukaja ja toon terved, anda viiul stiilne ja isikliku visuaalse efekti.Kui viiulid " kere ja detailid on hoolikalt käsitööna ja poleeritud, kõrgemate luthiers, püüa veenduge, et iga viiul on täiuslik enne sünnitust.Fantastiline Seeria Põlevad värvid, vabaks oma kireks ülimalt aste; keynote tooni punane värv assortii abstraktse ebaregulaarne laigud lahe värv; visuaalne tunne, ümberkujundamise seas absoluutne ühendamise selgitab, kuidas concord on pärit kompleksi, mis eemaldab ja rahu.

Märkused:

(1) nii nagu kõik teised uued viiulid, teil võib-olla vaja retune stringid paar esimest korda, kui hakkate mängima. (2) Kui puhastus, palun, kasutades pehmet lappi, et puhastada keha ja stringid, ja lahtised juuksed vibu, pärast mängib. (3) selleks et mitte kahjustada viiul, kui laevandus, sild võib olla tehtud trahvi-tuunerit, millel on valge paber paketi.Võite panna silda õige koht just nagu meie pilte näitas, enne kui retune stringid. (4) Kuidas hoida stringid tune: lükake pesulõksud sissepoole nagu te tune stringid kuni pigi.See tagab, et pesulõksud hoidke tihedam, kuna pinge string läheb.Kui see ei toimi, kasutage peg ühend, mis aitaks lukustada pesulõksud koht.Teil on võimalik taotleda ka kriit (või kampol kook) peale pesulõksud, kui see on sisestatud peg kasti.

Märksõnad: sinine elektriline viiul, crystal flash usb, vibu carbon fiber, Akustiline Viiul, süsiniku viiul, woltu, 14500 lipo, vibu süsiniku viiul, android flash, värv viiul.

Seotud tooted: