Avaleht > Mayatech 5V 12V astuma Toide Pinge reguleerimine 7-28V 5V/13-28V, et 12V Buck Moodul UBEC-3A 6s FPV jaoks UAV rc mudel

Mayatech 5V 12V astuma Toide Pinge reguleerimine 7-28V 5V/13-28V, et 12V Buck Moodul UBEC-3A 6s FPV jaoks UAV rc mudel

€7.89

  • Sõiduki Tüüp: Lennukid
  • Materjal: Komposiitmaterjali
  • RC Osad ja Accs: R-Süsteemid
  • Brändi Nimi: mayatech
  • Vahend Tarvikud: Tööriistad
  • Kasutamine: Sõidukid & Puldiga Mänguasjad
  • Kaugjuhtimispult Lisaseadmed/Seadmed: ESC

Mayatech 5V 12V Pinge Vähendamine Moodul UAV UBEC-3A 6s Mayatech pingelangus Moodul on mitmeid eeliseid: 1. Moodul kasutab uus chip, 5.0 versiooni kiip uuendada, stabiilne ja usaldusväärne. 2. Kest on täielikult ümbritsetud ja töödeldud CNC kõigi alumiiniumi sulamist, mis soodustab probleemi lahendamiseks soojuse hajumist. 3. Paigaldus augud on lisatud tegeleda erinevate keeruline installi keskkondades. 4. Kõik-silikoon juhtmed on kasutatud väljund ja sisend klemmi, mis on pehme, ei ole lihtne murda ning suudab taluda suure voolu. 5. Väljund on kahte tüüpi liidesed (1) JST liides sobib igasuguste graafiliste toide ja nii edasi (2) JR täiturseadme pesa sobib igasuguste saanud toide käesoleva õhusõiduki lennu kontrolleri, mitte ainult JR pesa saab kasutada, kuid võib kasutada ka FUTABA liides. 6. Kingitus JST ühendust ja JR täiturseadme pesa ühendus, isegi kui teil ei ole sama ühendust, võid remondil ise.Samal ajal saata M2 kruvi on lihtsustada füüsilisest isikust puurimine paigaldus.Toodete nimekiri (meie hinnad müüakse eraldi): täielik kaal on ainult 10g BEC moodul * 1 + M2 ja 8 kruvi * 1 + JST mees pea silikoon ühendus * 1 + JR naissoost juht silikoon ühendus *1 Mayatech 5V BEC Must Märkus: põletushaavu vahemikus see moodul on normaalne jooksul 100 C ja ei mõjuta selle kasutamist.Toodete nimekiri (meie hinnad müüakse eraldi): täielik kaal on ainult 10g BEC moodul * 1 + M2 ja 8 kruvi * 1 + JST mees pea silikoon ülekande liin * 1 + JR naissoost juht silikoon ülekande liin *1 12V suurus: 5V suurus: Juhiseid:

Märksõnad: rc, rc ubec, uav lennuk, rc auto, Harja ESC, fpv tiib, rc vahend, rc kontrolli remot, eachine fpv wifi cam, graupner servo.

Seotud tooted: