Avaleht > Ainulaadne Stiil Käpad Koer & Kass Väike Sall Sall Reguleeritav Koer Sall Jõulud Isikupärastatud Pet Products

Ainulaadne Stiil Käpad Koer & Kass Väike Sall Sall Reguleeritav Koer Sall Jõulud Isikupärastatud Pet Products

€7.54

  • Tüüp: Koerad
  • Materjal: 100% Puuvill
  • Brändi Nimi: Ainulaadne stiil käpad
  • Toote Tüüp: Kolmnurkse Sidemega

Ainulaadne Stiil Käpad Koer & Kass Väike Sall Sall Reguleeritav Koer Sall Jõulud Isikupärastatud Pet Products

Ainulaadne Stiil Käpad on ainulaadne ja usaldusväärne kaubamärk.Me oleme pühendunud ohutuse ja mugavuse teie eraelu puutumatust soodustavate tehnoloogiate.Lemmikloomad on meie parimad sõbrad ja kaaslased.Me arvesse lemmikloomad nagu pereliige.Need bandanas saab kasutada ka kingitusi kutsikad.Võid leida krae ja rihm, mis on samas stiilis nende bandanas minu pood.

Palun kasutage nööri või mõõdulint ümber oma koera kaela suurusele, enne kui osta.Kui teil on küsimusi, kvaliteedi või suuruse , minuga saab ühendust igal ajal.

mis teeb meist unikaalsed?

*kangas: iga krae on tehtud 100%puuvillast, disainer kangast.ma pakun laia varity stiile muuta oma poegade rääkida blokeerida.

*levib: kangas on õmmeldud kvaliteetsest puuvillasest levib

*riistvara: kõik riistvara on raskeveokite .D-rõngad on keevitatud tugevuse ja vastupidavuse.

*reguleeritav täiuslik sobib.

*[Kolmnurga Mõõtmed]:Väike=22.5"(57cm)X16"(näitaja 40,6 cm)X16"(näitaja 40,6 cm),Suur=30"(76.2 cm)X21"(53.3 cm)X21"(53.3 cm).Palun mõõtke oma lemmiklooma kaelale ja jäta ruumi lips sõlm.(Väike suurus sobib kuni 15" kaela,Suur suurus sobib kuni 23" kaela).

Märksõnad: saxo kate kindalaegas, teataja kaardi ehtne, teataja diy lapsed, seeria tuled iphone, seeria golf 6 tuled, sehol macbook 13 kott, sarja sündmused plakat, journal intime valge, seeria tüdrukud 8 aastat.

Seotud tooted: