Avaleht > Komplekt õmblemine nukud Pugovka nukk Alina diy, кукла своими руками, тильда, пуговка долл, набор для шитья куклы, набор для шитья игрушки, набор для шитья, аксессуары для кукол, шитье, подарок своими руками, кукольные на

Komplekt õmblemine nukud Pugovka nukk Alina diy, кукла своими руками, тильда, пуговка долл, набор для шитья куклы, набор для шитья игрушки, набор для шитья, аксессуары для кукол, шитье, подарок своими руками, кукольные на

€13.10

  • Päritolu: RE(Päritolu)
  • Brändi Nimi: Pugovka Nukk

★ Koos Pugovka nuku õmblemine kit, sa veedad aega põnev hobi ja luua ilus mänguasja enda kätte.Meie komplekti tegemise nukud on originaalne kingitus, mänguasi lapsele või ornament interjööri.

★ Kasvu lõpetanud nukk on umbes 24 cm.

★ Keerukus 4 välja 5. soovitatav vanus alates 14 aastat.

★ Komplekt sisaldab: kudumid keha nukk, kangad riided, mustrid), nukk ja riided, samm-sammult juhis koos foto, valmis kingad, cod juuksed 100 cm, silmad, nupud, tarvikud.

★ Pakkimine.Pappkarp on kollast värvi.

★ Õmblemise tehnoloogia.Komplekt sobib käsitöö väikese tegemise kogemust nukud.Pea on topitud täiteaine ja õmmeldakse eraldi keha.

★ Vajavad täiendavaid: lõng on ekstra tugev, lõng on liha-värvi ja all värvi kangas, täiteaine on 150 gr, nõel on pikk fikseerimiseks, käed ja jalad, vanishing on sm.

Võib esineda väikseid muudatusi konfiguratsioonist sõltuvalt partii tarnimine.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Maagiakv.ee ei võimalda müüjad Venemaalt saata teistes riikides.

Teil on võimalik tellida ka teistes riikides meie kodulehel tarnija, siis kirjutage meile Instagram või e-posti teel tarnija

Märksõnad: diy tundsin pakett, tundsin komplekt, käevõru pi xiu, nukk õmble, sinine taim, karu vildist, küünte suve, käsitöö komplekt, küünte üleandmine, Clivia.

Seotud tooted: