Avaleht > Asendamine Ühe Button Remote Key Shell puhul Renault /Megane /Space /Safrane /Clio /Scenic /Kangoo /Twingo /Kapten (Must)

Asendamine Ühe Button Remote Key Shell puhul Renault /Megane /Space /Safrane /Clio /Scenic /Kangoo /Twingo /Kapten (Must)

€2.46

  • Funktsioon 3: Renault remote key shell
  • Funktsioon 1: Key Shell Juhul
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Funktsioon 5: üks button remote key shell
  • Funktsioon 4: Renault serveri võti fob juhul
  • Funktsioon 2: Remote Key Shell Juhul

Kirjeldus

Objekt on professionaalne ja praktiline button remote key shell puhul, mis on peamiselt valmistatud vastupidavast kõvast plastikust ja metallist materjalide ja ideaalne asendada vanad või katkised üks Renault /Megane /Space /Safrane /Clio /Scenic /Kangoo /Twingo /Master.Olemas on sisustus (kaug - /elektroonika/transponder kiibi) sees.

Omadused

- Värv: peamiselt must.

- Materjal: vastupidav kõvast plastikust ja metallist.

- 100% täiesti uus ja kvaliteetne Asendamine Ühe Button Remote Key Shell Juhul.

- Ideaalne asendades klahv nupp katki või kulunud key shell juhul, Renault /Megane /Space /Safrane /Clio /Scenic /Kangoo /Twingo /Master.

- Punkt on lihtsalt remote key shell juhul asendamine (Võti juhul, ja sisestage ainult), ja seal on sisustus (kaug - /elektroonika/transponder kiibi) sees.

- Veenduge, et teie enda originaal key shell näeb välja täpselt samasugune nagu meie peamine juhul, kui on näidatud pilte.

1 * Asendamine Ühe Button Remote Key Shell puhul Renault /Megane /Space /Safrane /Clio /Scenic /Kangoo /Twingo /Kapten (Must)

Märksõnad: renault scenic 4, renault safrane 1, kia kx5, renault logan, renault twingo 1, renault twingo, renault kangoo, scenic, renault scenic tarvikud metallist, kangoo.

Seotud tooted: