Avaleht > 100-500g sanchi notoginseng ilu lill kolmkümmend seitse alla kolme suure tervis ilu anti naha hooldus diy tooraine kuiv tee

100-500g sanchi notoginseng ilu lill kolmkümmend seitse alla kolme suure tervis ilu anti naha hooldus diy tooraine kuiv tee

€13.69

  • Koostisosa: Sanchi
  • Kasutamine: Keha
  • Tüüp: glitter
  • NET WT: 100g/250g/500g
  • Mudeli Number: AL042701
  • Kogus: 499

100% loodus panax notoginseng kuivatatud lilled san qi hua

Toote kirjeldus Ženšenn lill, mida kutsutakse ka sanqi, tienchi.Toodetud peamiselt Yunnani provintsis Wenshan Hiina, see on nn "kuningas ženšenni", mida tänapäeva Hiina keelt emakeelena teadlane.Ženšenn lilled suurepärase toiteväärtusega, mis sobib nii noored, vanurid ja inimesed, kellel on kõik füüsilised tingimused.Soe vihje: see on natuke mõru.See on kõige parem juua pärast sööki, kui see on kuum.

Kasutamine:

1. temperatuur: 90 kraadi, 2.5-8 pces aja kohta 300 cc kuuma vett. 3. Kiiresti pesta tee ja siis järsku tee umbes 1 minut enne joomist. 4. suurendada veesoleku aeg iga järgmise õlle. 5. vähemalt neli korda.

Hoiustamine:

Kaitsta vastuvoolu, omapärane lõhn, hoiab seda madalal temperatuuril ja jahutatakse.

Mõju Panax notoginseng

See on vere lipiide alandavad, vererõhku alandav, anti-vähk, paraneb südamelihase hapnikuga varustatus võimsust ja suurendab organismi immuunsüsteemi funktsiooni; sisaldab erinevaid ženšenn saponiinide, Ping Qingre maks, vererõhku alandav mõju ennetamine hüpertensioon; farüngiit; ja; arveldus-soojus-ja mürkainetest, akne eemaldamist Maks jahutus verd, vererõhku ja lipiidide, Panax notoginseng lill jahe, magus, on mõju arveldus soojuse, rahustav maksas, vähendades vererõhku.Panax notoginseng saponiinide on inhibeeriv toime kesknärvisüsteemile, mis näitab, rahustav ja tranquilizing mõju.Ravi hüpertoonia, pearinglus, uimasus, tinnitus, äge; farüngiit; ja unetus.

Inimesed:

1. Inimesed, kellel on kõrge vererõhk, kõrge vere rasva ja diabeedi 2. Pearinglus, uimasus, tinnitus, peavalu 3. Inimesed, kellel on valgete juuste ja halva maksa 4. Throatitis, akne ja akne nägu 5. Valgekraede kontoris Töö-ja stressis inimesed võivad vähendada stressi ja ennetada südame-veresoonkonna haiguste 6. Ilu, kõhukinnisus, seedetrakti vaevusi, kergesti vihastuda, anti-vananemine rahvas 7. Need, kellel on suur hapniku tarbimise müokardis ja vaeste südame funktsiooni.Patsientidel, kellel on halb südame funktsiooni (mitte orgaaniline), ebapiisav hapnikuga varustatus, et südamelihas, kõrge vererõhk, kõrge vere lipiidide, pigistustunne rinnus, kõrge kolesteroolitase, müokardi infarkt, peaaju infarkt, insult

Märkus

1. Rasedad naised, võttes Sanqi tee mõjutavad loodet. 2. Keha kuulub Puudus.Võttes Sanqi Tee on raskendav mõju Puudus, nagu külm ja nohu. 3. Võttes külma tee külma suurendavad külma tunne. 4. Naistel Sanqi menstruatsiooni ajal võib põhjustada ülemäärast menstruatsiooni.

Märksõnad: loreal nahahooldustooted ilu meik, ženšenn oolong tee, glitter küüne, mask sudu, tervis ja heaolu, professionaalne õhuke koor, salajeet, 2 din raadio, koor kuhi, pahur.

Seotud tooted: