Avaleht > DHL NOVKER NK5600 OTDR 30/32DB 100km 1310/1550nm Koos RAAMSEADUSEGA OPM valgusallikas

DHL NOVKER NK5600 OTDR 30/32DB 100km 1310/1550nm Koos RAAMSEADUSEGA OPM valgusallikas

€588.52

  • Suurus: 11X21X12
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Brändi Nimi: AUA
  • Kirje Pikkus: 1m
  • Mudeli Number: KS UPC
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Pistiku Tüüp: SC/UPC
  • Sertifitseerimine: PUUDUB

Soovitatavad Tooted

Tere tulemast meie poe, mis tahes küsimuses, pls võtke +86 15951880639 (WhatsApp)

NOVKER NK5600 1310/1550nm 32/30dB SM kiudoptilised OTDR Tester

Koos RAAMSEADUSEGA OPM valgusallikas Functionn

Kui NK5600 Optiline Time Domain Reflectometer on suure jõudlusega, multi-funktsionaalse katse vahend mõeldud FTTx võrgu.Toode on maksimaalne resolutsioon on 0,05 m ja m on a minimaalne katse pindala 0,8 m.See toode ühendab OTDR/valgusallikas, optiline power meter, ja RAAMSEADUSEGA funktsioone ühes kehas.Ta kasutab touch ja dual peamised töörežiimid.Toode on rikas väline liides ja saab kaugjuhtimise teel juhtida läbi Etherneti liides, või siis läbi kaks erinevat USB-liides, väline U disk, printer ja ARVUTI andmete teatis.OTDR-seeria nutitelefone OTDR toetab ja keskmiselt reaalajas katsed featuring kompaktne disain, suurepärane stabiilsus, kasutajasõbralikkuse ja kulutasuvuse põhimõtetele.On kiirklahvid võimaldavad mugav sündmuste ülevaade ja analüüs.Erinevate mudelite jaoks on saadaval singlemode/mitmemoodiline kiud ja LAN/WAN/FTTx rakendused.Koos TraceManager tarkvara, saate salvestada ja edastada katseandmed OTDR PC täiendavat analüüsi -, aruandlus-ja trükkimine.Operatsioonisüsteemi keel see OTDR on inglise keeles.Omadused:

Vähem kui 0,8 m lühiajaline sündmus surnud tsoon, test kiudaineid jumper lihtsalt;

Integreeritud 5.8-tolline värviline TFT LCD ekraan, key/touch dual operatsiooni.

Sisseehitatud stabiilne valgusallikas funktsiooni 1310/1550nm;

Sisseehitatud optiline power meter test funktsioon;

Sisseehitatud nähtav punane süü asukoht (RAAMSEADUSEGA)

On ainulaadne katse tulemus ise-diagnostika funktsioon;

Sõltumatu ja mugav ühe nupuvajutusega automaatne töörežiim, reaalajas katse funktsiooni nupud;

Multi-lainepikkus sünkroonimine test funktsioon;

Mitme lainekuju vaatamise võimeid;

Link-bänd mittepurustavaid katseid (online test moodul);

Suhtlemine valguse automaat-jälgimise funktsioon;

Test-faili traadita edastamise funktsioon;

Aku madala pinge alarm funktsioon;

Windows operatsioonisüsteem võpatama

Dünaamiline Ulatus

32/30dB

Alates Täpsus

± (1 m + proovivõtu intervall + 0.005% × kaugus) (välja arvatud murdumisnäitaja sisestamise viga)

Kõrgeim ulatudes resolutsioon

0,05 m

Test range

0.4, 0.8, 1.6, 3.2, 6.4, 16, 32, 64, 128, 256, 512km

Test Impulsi Laius

5,10,30,100,275,500,1000,5000,10000,20000 ns

Kahju piirmäär

0.01 dB

Proovi punktid

128k

Lineaarsus

0.05 dB/dB

Kahju Resolutsioon

0.001 dB

Lainekuju salvestusmaht

≥1000 tükki

Väline Liides

USB, Min-USB, RJ-45

Optiline väljund liides

FC/SC/S (vahetatav)

RAAMSEADUSEGA

650nm±10nm, ≥5mW (tüüpiline)

Optiline power meter

Väärtus jääb lainepikkuste vahemikku/võimsus

1200nm, et 1650nm, -50 kuni +26dBm

Stabiliseeritud valgusallikas funktsiooni 1310/1550nm

-5dBm, CW (270Hz, 1K270Hz, 2K270Hz)

Ekraan

5.7-tolline värviline TFT LCD puutetundlik ekraan

Aku

7.4 v/6300mAh Liitium Aku, Toetab Kuni 12 Tundi Pidevat tööaega

Võimsus

19V. 1.31 A

Kohandada keskkonda

Töötemperatuur

-5 ~ +50 °C, ladustamis temperatuur: -20 ~ +70 °C

Suhteline õhuniiskus

0 kuni 95% ilma kondenseerumise

Suurus

215 mm*150mm*70mm

Kaal (koos akuga)

1.15 kg

Märkus: See OTDR on 4 funktsiooni:OTDR , RAAMSEADUSEGA, OPM, LS(valgusallikas) ,see ei ole muud ekstra funktsioonid, nagu OFD ,Sündmuste Kaart ,OLT (Optiline Loss test), ja nii edasi

Märksõnad: viavi, reseau, time domain reflectometer, wanglink, fiber optic otdr, 50mw raamseadusega, otdr, novker otdr, NOVKER, otdr tester.

Seotud tooted: