Avaleht > Gaming Headset PRO Gamer Peakomplekt Juhtmega Kõrvaklapid LED USB/3.5 mm Peakomplekti Gamer Koos Mic Xbox PC PS4

Gaming Headset PRO Gamer Peakomplekt Juhtmega Kõrvaklapid LED USB/3.5 mm Peakomplekti Gamer Koos Mic Xbox PC PS4

€3.50

  • Helitugevuse Reguleerimine: Jah
  • Aktiivne Müra Tühistamise: No
  • Vocalism Põhimõte: Muud
  • Ühendused: 3,5 mm
  • Kontrolli Nupp: Jah
  • Brändi Nimi: centechia
  • Teatis: Wired

Kirjeldus:

Omadused:

Mugav Kõrva Tassi: Kergekaaluline ja mälu valgu kõrvaklapid pakuvad maksimaalset mugavust ja individuaalne sobivus võimaldavad pikk mäng istungid ilma väsimus.Ja annab suurepärase vastupidavuse, mis sobib kõikidele mängijatele igas vanuses.

Müra Vähendamine Mikrofon: Gaming headset koos Omni-directional ja paindlik mikrofon võimaldab teil suhelda selgelt, kui sul on mäng, saab valida kuni helid, mille suur tundlikkus ja eemalda müra kergesti.

Selge, Surround-Heli: High precision 50mm juht, võimas heli draiverid toovad teile ere, selge heli, mängud, lase kuulete jälgedes vaenlane, püssipauk ja plahvatused, saab täpselt positsiooni vaenlase ja on ümbritsevale rõõm.

Unikaalne LED Valgus: Silmatorkavad LED-tuled on kavandatud earcups, rõhutades atmosfääri mäng.

Mitmekülgne Ühilduvus: Toetus PS4/Xbox üks/PC/mobiiltelefon/PS Vita tasuta audio ja mic Splitter on ette nähtud ARVUTI.Näpunäiteid ekstra Xboxi adapter (ei kuulu komplekti) on vajalik, kui see on ühendatud vana versioon Xbox üks.

Tehnilised andmed:

Kirjeldus:

Tüüp :Gaming Headset

Juhi Läbimõõt:50mm

Takistus:32Ohm+/- 15%

Tundlikkus:118dB +/- 3dB

Sagedusala:20-20 khz

Suunatavus:Isotroopne

Peakomplekti Liides:USB port+ 3.5 mm pordi Kaabel

Komplekti Kuulub:

1 x Gaming Headset

1 x 3.5 mm Jack Splitter

1 x Kasutusjuhend

Märksõnad: 8ft led tube, toetada pc gaming, omanik kõrvaklappide gamer, pilv hyperx, titaan keel, gamer roosa, earphon, earmuff, 4 play station, mängimine kõrvaklapid kõrvaklapid.

Seotud tooted: