Avaleht > Almac IR-5, infrapuna küttekeha Diamond IR-5

Almac IR-5, infrapuna küttekeha Diamond IR-5

€29.43

 • Võimsus: 800W
 • Kasutamine: Elutuba
 • Elektrilise Kütteseadme Tüüp: infrapuna-soojendus
 • Paigaldamine: Desktop
 • Temperatuuri Reguleerimine: Abiga thermoregulator (müüakse eraldi)
 • Brändi Nimi: ALMAC
 • Sertifitseerimine: ROHS
 • Ala Soojendusega: 20㎡
 • Pinge (V): 230V
 • Päritolu: RE(Päritolu)
 • Arv Kiiruse Seaded: PUUDUB
 • Mudeli Number: 5 IR

Garantii: 5 aastat

Tootmine: Venemaa

Võimsus: 500 W

Võimsus: 2.3

Mõõtmed: 730 x160x30mm

Kaal: 1,6 kg

Vedrustus kõrgus: 3,0 M

Kütmise pindala: 5*8 * m2

*-Peamine küte, **-täiendavad.Kütte-ja kütte-off-season (Kevad-Sügis)

Rakendused: Esik, vannituba, vann, rõdu, kajutite

Teemant on infrapuna küttekeha, mis on paigaldada lakke või seinale.Ta edastab soojusenergiat ümbritsevate esemete, ja nad soojust õhk.See on ökonoomne ja ohutu.Kuidas see töötab?

Infrapuna soojendus-home Sun.Funktsioonid pika laine valik looduslik ja ohutu inimene.Soojusbilansi kütteseadme ilma kadudeta jõuab põranda pind ja muud esemed, et soojendada õhku.Põrand on üles soojendada 1-2 ° C võrra kõrgem õhu keskmise inimese kasvu tase.Seal on kuumuse ühtlase jaotuse kõrgus tuba.See on oluline, et pered koos väikeste lastega.

Milline sobib?

Infrapuna diamond kütteseade sobib elamu -, tööstus-ja majapidamise ruumid.Kasutatakse ühe-või vabatahtlik soojuse allikas.Töötab pidevas režiimis, ilma thermoregulator või tsüklilised, õhu temperatuur toetada teatud taseme juures.

VILLA/KORTER

Valige võimu kütteseadme puhul soojendatakse maja või korteri arvutada poolt valem 100 W 1 m2, kui te kavatsete kasutada, kui ainult soojusallika aastaringselt.Ajaks, kaal-50 W / 1 M2. Näiteks näidis Diamond ix11 (1000 W) saab soojendada talvel 10 m2, kevadel ja sügisel, kuni 20 m2. Keskmine warm-up dünaamika on 10 ° C tunnis.Automaatse toimimise, paigaldada thermoregulator.See vähendab elektrienergia kulud ja säilitada seadistatud temperatuuri.Ühtne kütte -, koha kütteseade lähemale kesklinnas tuba.

KASVUHOONE

Lae IR küttekehad on sobiv paigaldamiseks kasvuhoone.Teemant pikendada põllumajandusreformi hooaeg, välistada temperatuuri muutusi ja suurendada põllukultuuride maht.Võimsus valik on arvutatud vastavalt järgmisele valemile 150-200 W / 1 M2. Kohati paigaldus õhuniiskus on kõrge, soovitame lisaks hüdroisolatsiooni terminal block kõrge temperatuur hermeetik.See samm pikendab seadme tööd ning kaotada ei ole regulaarne olukordi, mis on seotud elektrit.Lae IR soojendid, dachnikov, kes soovivad muuta ja tõsta kasvuhoone uue tehnoloogilise taseme.

TALU

Soojuse kana coop, kuni 8 M2, kasutada punktis küte.Paigaldage kütteseadme üle lind, putukas.Selleks, mudelid diamond ik5 (500 W) või IR8 (800 w) on sobiv.Et soe üles suured alad, mudeli ik13 (1300 W) ja ik16 (1500 W), sobivad.Arvutuse soojendada tuba vastavalt valemile 100 W / 1 m2, kui teil on vaja säilitada temperatuuril kuni 20 ° C. Kui teil säilitada vaid pluss-temperatuur, siis arvutamine 60 W 1 M2.

ASUKOHT

Kasutada teemant soojendid, kontoris kui keskkütet ei ole.Kütteseade on saadaval 4 värvi ja harmooniliselt sobib sisemusse.Lihtne paigaldada ja käivitada loob standardse temperatuuri režiim kontoris paar tundi.Teemant kütteseade ei overdry õhus ja seepärast ei põhjusta ebamugavust.

LADU

Lattu, kus sa pead punkt kütte -, soojendus on valitud ala töökeskkond.Soovitatav vedrustus kõrgus 2.2-3.0 m.Pikkus kütteseadmed, sõltuvalt mudelist on 73 193 cm.Soojuse hajumise nurk 90 ° pikk ja 15 ° lõpus.Kujutage ette, kolmnurkne prisma termiline vool pärit kütteseadme peal ja positsiooni keha, mis põhineb mõõtmed töökohal.Millised on peamised eelised?

Auto klemmid -saksa WAGO Terminal block võimaldab teil lihtsalt ja kiiresti ühendada võimu.

Kerge Paigaldada -Rippuvad ilma täpne positsioonimine laes.

Teng roostevabast terasest -kasutusiga on kuni 20 aastat.

Plaat -Paigaldus Plaat kogu pikkuses kütteseade.See ei deformeeru, kui kuumutada.

Nr tukk -Ten on lukustatud ja ei tee võõrast heli.

Slim Case-paksus kütteseade on 3 cm.Harmooniliselt vaatab mis tahes interjööri.

Märksõnad: gaasi kaugjuhtimisega, torni küttekehad, tuba infrapuna soojendeid, gaasi kütteseade väljas, mica õhu soojendus, seina küttekehad, gaasi infrapuna ahi, kütteseadmed kodu kaugjuhtimisega, elektriline pann soojendus, tuba õhusoojendid.

Seotud tooted: